» Hakkımızda

1998 yılında Kombi,Klima,Beyazeşya Montajı Ve Teknik Servisliği'ni Ankara Yeni Mahalle Batıkent'te faaliyetlerine başlayan İklim & Isı Servis Isıtma ve Soğutma Sistemleri Ltd.Şti 1998 yılında Buderus, Vaillant, Protherm, Baymak, İmmergas, Doğsan, Viessmann, Demirdöküm, Ariston, Alarko, Auer, Ferroli, İklim & Isı Servis, Fellini, Eca, Bosch Gibi Markaların Özel Teknik Servisliğine Çevre Ağını Dahada Büyüterek Siz Değerli Müşterilerimizinde Sayesinde Bu Günlere Gelmiştir Gelmiştir.

İklim & Isı Servis kombi servisi olarak bizi seçen herkese standartların üzerinde bir hizmet vermek için yıllardır bu sektörde bulunmaktayız. Firmamız İklim & Isı Servis kombi servisi, bakımı, montajı ve orjinal yedek parça hizmetlerin tamamını müşterilerine en güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Telefon : 0312 256 99 63 - 439 14 40
Gsm : 0532 330 29 06 - 0535 204 05 66
E-mail : info@ankarakombiklimateknikservisi.com
 
 7/24 Kombi Servisi

Her marka kombi üzerine uzman elemanlarımız ile Ankara'nın heryerine 7 gün 24 saat kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz.

 Garantili Hizmet

Servis ve tamir hizmetleri sırasında almış olduğunuz parçalar 1 yıl garantilidir. Bu zaman süresince firmamız tüm mesuliyeti üzerine almaktadır. Çünkü Kombi Hastanesinde üşteri memnuniyeti en ön plandadır.

 İletişime Geçin

Zaman konusunu dert etmeyin. Kombiniz ile ilgili sorunlarda bizi aramanız yeterli. En kısa sürede bulup sorunu çözmek birinci önceliğimizdir.